رفتن به محتوا

قوانین و مقررات

* تمامی نکات و شرایط مربوط به خرید محصولات به صورت کامل در هر صفحه محصول توضیح داده شده‌اند، خرید کردن و پرداخت وجه به معنی قبول کلیه شرایط است و پس از پرداخت امکان لغو سفارش و تغییرات دیگری وجود نخواهد داشت.

*‌ خریدار می‌بایست در هنگام خرید، اطلاعات کامل و درستی از خود وارد کند، در صورت وارد کردن اطلاعات غلط و برگشت خوردن مرسوله پستی ارسال شده، تمامی هزینه ارسال مجدد محصول به عهده خریدار خواهد بود.

* حتی پس از مصرف محصولات آموزشی، هرگاه خریدار احساس کرد که محصول خریداری شده ارزش پول پرداخت شده را ندارد، می‌تواند با تماس با پشتیبانی تمام مبلغ پرداخت شده را پس بگیرد. و ملاک فقط و فقط نظر خریدار است.

* تمامی مرسوله‌هایی که با پست پیشتاز ارسال شوند، بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت به دست خریدار خواهند رسید و مرسوله‌هایی که با پست سفارشی ارسال شوند بین ۷ تا ۱۰ روز کاری به دست خریدار خواهد رسید و نوع ارسال بسته به محصول خریداری شده در صفحه محصول ذکر شده است.

* محصولات دانلودی خریداری شده فقط برای استفاده شخص خریدار است، هر گونه کپی و پخش محصولات خریداری شده مجازی (کتاب الکترونیکی، کتاب صوتی و بقیه محصولات دانلودی) مورد پیگرد قرار خواهد گرفت.

* کپی‌برداری از مطالب مقالات سایت، فقط با ذکر منبع آزاد است، در غیر این صورت شامل پیگرد خواهد شد.